Способи оплати:

Готівковий розрахунок
Якщо товар доставляється кур'єром, то оплата здійснюється готівкою кур'єру в руки. При отриманні товару обов'язково перевірте комплектацію товару.

Банківською картою
Для вибору оплати товару за допомогою банківської карти на відповідній сторінці необхідно вибрати оплату Кредитною картою (Visa, Mastercard) або Privat24 через LiqPay Оплата відбувається через ПриватБанк з використанням банківських карт наступних платіжних систем:
VISA International
Mastercard Worldwide

Для оплати (введення реквізитів Вашої картки) Ви будете перенаправлені на платіжний шлюз LiqPay. З'єднання з платіжним шлюзом і передача інформації здійснюється в захищеному режимі з використанням протоколу шифрування SSL. У разі якщо Ваш банк підтримує технологію безпечного проведення інтернет-платежів Verified By Visa, MasterCard SecureCode, MIR Accept, J-Secure для проведення платежу також може знадобитися введення спеціального пароля.

Справжній сайт підтримує 256-бітове шифрування. Конфіденційність інформації, що повідомляється персональної інформації забезпечується ПриватБанк. Введена інформація не буде надана третім особам за винятком випадків, передбачених законодавством України. Проведення платежів за банківськими картками здійснюється в суворій відповідності до вимог платіжних систем СВІТ, Visa Int., MasterCard Europe Sprl, JCB.

Доставка
Шановні покупці, доставка ваших замовлень здійснюється компанією Нова пошта.